אובדת עצות עם דילמת קריירה?

נעים מאד! אני רחלי אבנר. בתפקידי העיקרי אני ארכיטקטית מערכת בכירה בחברת Intuit ובעלת ניסיון רב בליווי וייעוץ לנשים בתחום התוכנה והניהול.

אני פה כדי לעזור לך!

במהלך הקריירה שלי עברתי בעצמי דרך ארוכה, התמודדתי עם אתגרים וצמתים קריטיים, ועכשיו אני שמחה להציע את התובנות והכלים שרכשתי לאחרים.

 

נושאים שבהם ניתן להתייעץ איתי:

  • התנהלות במקום העבודה, אתגרים ארגוניים, פיענוח סיטואציות, יחסי כוחות.
  • התנהלות מול דרגים בכירים במקום העבודה.
  • בניית מסלול קריירה לתפקידי IC – טק ליד, ארכיטקטית מערכת או קידום אחר
  • נטוורקינג ויזמות פנים ארגונית
  • קבלת החלטות על הצעד הבא בקריירה

מה קורה בשיחה שלנו?

בשיחה איתי אני עוזרת לך לפענח את המצב הנוכחי, להבין מה מתרחש מאחרי הקלעים, ולשרטט אפשרויות פעולה.

מטבע הדברים, דילמות כאלה מלוות בהרבה מאד קושי רגשי, תסכול, בלבול וכאב. אני עוזרת לך למצוא דרך לצאת מהסבך הרגשי וליצור תוכנית פעולה שמתאימה לך.

למי אני יכולה לסייע:

  • נשים בתחום התוכנה, מדעי הנתונים, הנדסת חומרה ועוד.
  • כל מי שעובדת בעולמות עתירי ידע(פארמה, עריכת דין)
  • גברים – מוזמנים להתייעץ גם, אם אתם מרגישים שאני האדם הנכון עבורכם
אני מציעה לך 3 אפשרויות להתייעצות וליווי:

1. שיחת טלפונית – ללא עלות! שיחת טלפון של 30 דקות בה נכיר אחת את השנייה, נבין את הדילמה שלך ונקבל כיוון ראשוני לפעולה. מתאים למי שמחפשת נקודת מבט חדשה או רוצה לבחון אם כדאי להעמיק את התהליך.

2. פגישה ייעוצית חד פעמית: מפגש מקוון של שעה – שעה וחצי של צלילה לעומק הדילמה שלך, תובנות חדשות על המצב, זיהוי האפשרויות העומדות בפנייך ודרך פעולה מומלצת. מתאים למי שמחפשת פתרון מהיר וממוקד לנושא ספציפי.

3. סדרת 3 מפגשים: סדרה בת 3 פגישות (כל פגישה שעה וחצי) פרונטליות או מקוונות. מתאים למי שמרגישה שפריצת הדרך דורשת יותר העמקה וליווי לתקופת זמן.

לכל אחת מהאפשרויות יתרונות משלה, והבחירה תלויה בצורך ובמצב שלך.

מוכנה לעשות את הצעד?
אני פה כדי לעזור!
שלחי לי וווצאפ!
או קבעי לנו שיחת טלפון.

התייעצות בטלפון

את מוזמנת לקבוע איתי זמן לשיחה, להתייעצות בכל נושא.
אני אתקשר אליך מיד אחרי שתסתיים השיחה הקודמת, כך שהזמן שאת קובעת הוא משוער. ואהיה איתך בקשר בוווצאפ לגבי הזמן המדוייק.

שיחת טלפון היא ללא תשלום ובאהבה.

 

מפגש ייעוץ אונליין

פגישת ייעוץ לשיחת עומק בזום על הדילמה שלך או על נקודת חוסר הבהירות שאת רוצה לפענח.
מחיר פגישה של שעה – 350 ש"ח. אפשר  לקצר לחצי שעה או להאריך לשעה וחצי – לפי הצורך שלך בזמן אמת. 
אם לא בטוחה אם לקבוע שיחת ייעוץ? בואי נדבר בטלפון, ואשמע במה את מתלבטת והאם ואיך אוכל לעזור.

סדרת מפגשים

סדרה של 3 מפגשים שבהם נוכל להעמיק בקושי שאת עוברת כרגע, לפענח אותו שלב אחר שלב.
מפגש ראשון של שעה וחצי + שני מפגשים של שעה.
נוכל להיפגש אונליין או פנים אל פנים (ברעננה).
מחיר סדרת הפגישות 1200 ש״ח.
לא, זה לא יותר זול 🙂 אבל – את מקבלת מסגרת לתהליך החשיבה והשינוי שאת מחפשת. את יכולה גם להיעזר בי דרך ווצאפ בין הפגישות, ונוכל גם להיפגש פנים אל פנים.

מה נשים אומרות

פניתי אל רחלי לראשונה לפני כשנה וחצי כשעמדתי בצומת דרכים מקצועי. על אף שלא היתה ביננו הכרות מוקדמת רחלי השכילה להבין במהירות את הסיטואציה והעצות שקיבלתי ממנה הוכיחו את עצמן במבחן המציאות.

עכשיו, כשאני מתכננת את הצעד הבא בקריירה שלי, ידעתי שהיא הבן אדם הנכון לעזור לי לדייק את הדרך, כך שתהיה הקצרה והיעילה ביותר עבורי.
במהלך הפגישה התבהרה לי התמונה, ויצאתי ממנה עם הבנה ברורה של הדרך ותוכנית פעולה ממוקדת וקלה ליישום.

רחלי ניחנה ביכולת מדהימה להבין סיטואציות ארגוניות ואישיות, לנתח אותן מהר ובאופן ענייני, ולהסיק דגשים ומשימות לביצוע. הניסיון, הידע והאינטואיציות של רחלי מאפשרים לה להעניק ייעוץ איכותי. אני ממליצה בחום!
פגשתי את רחלי לפני מספר שנים בזמן שהיה לי קונפליקט עם המנהל שלי. היא נתנה לי כמה עצות שימושיות להפליא שאני נעזרת בהן עד היום.
לפני שנתיים מצאתי את עצמי שוב בהתלבטות לגבי מסלול הקריירה שלי - האם להפוך למנהלת או להמשיך במסלול הטכנולוגי כמפתחת. שוב, רחלי תמכה בי ועודדה אותי - דיברנו על הפחדים שלי, על הדילמה - ועוד מעבר לכך. רחלי עזרה לי לראות שהפחדים הם בעיקר בראש שלי. היא עזרה לי לשנות את המיינדסט שלי, וללכת לתפקיד שחששתי ממנו. אני היום מנהלת, בתפקיד שאני שמחה ממנו מאד, תודות לרחלי.
אם יש לך דילמה מקצועית או שאלה לגבי מסלול קרייירה, אני ממליצה מאד לדבר עם רחלי! הרגשתי שהיא הבינה לגמרי כל מה שחשבתי, והביאה את שנות הניסיון הרבות שלה כדי לייעץ לי.
באופן כללי, את בשניה אחת גרמת לראות דברים בצורה אחרת ממה שראיתי בחודש חודשיים האחרונים. וגרמת לי לתחושה הרבה יותר טובה שגם תשפיע על התגובות שלי במצבים שונים ולבצע פעולות שיקדמו אותי במקום להרוס.תודה רבה לך על הזמן ועל העצות הטובות, שמחה שיש לי אותך!
א.
מפתחת
אחד מהקשיים שנתקלתי בהם כמנהלת מוצר עם כמה שנות ניסיון היא איך לקדם את האג'נדה שלי ברמות הגבוהות של הארגון. חסר לי הידע של איך לקרוא נכון את המפה הארגונית ולעבוד נכון כדי לייצר נראות, הזדמנויות, ושיתופי פעולה ארגוניים אפקטביים. אלו skills שקשה ללמוד לבד, כי חוקי המשחק הארגוניים הם בלתי כתובים.
הגעתי להתייעץ עם רחלי מתוך תחושה שאני לא פועלת בצורה אפקטיבית. נתקלתי בקשיים מערכתיים ובתחושה שאני תקועה בין הפטיש לסדן בתוך הסבך הארגוני.
העבודה עם רחלי עזרה בדיוק בנקודה הזו: להבין איך לנווט נכון סיטואציות מורכבות ובסופו של דבר למנף את העבודה המקצועית שלי לרמות גבוהות יותר.
הגעתי להתייעץ עם רחלי כאשר הרגשתי שהקריירה שלי תקועה. כל הנסיונות שלי לקבל אחריות על תחום שענין אותי - נכשלו.
רחלי הבינה מהר את מצבי. בשיחת טלפון אחת וכמה אימיילים, רחלי עזרה לי למפות את האופציות העומדות בפני, לאתר את ההזדמנויות ולגבש תכנית קונקרטית כדי להתקדם. בזכותה, מצאתי את הדרך להשיג אחריות על הנושא שרציתי. שנה וחצי לאחר מכן, אני נחשב למומחה הראשי בתחום, במסגרת העבודה שלי.
י.
משפטן