אין לי זמן!

או שיש לי זמן – ואני בכל זאת לא מספיקה כלום…

אני שומעת שוב ושוב את אותם הכאבים.

אני לא מספיקה. אני לחוצה.

אני מתוסכלת ומלאת ייסורי מצפון. בין העבודה לילדים / בין העבודה לשאר החיים שלי – אני לא מצליחה לאזן, להספיק, להרגיש מרוצה.

אני רוצה כל כך הרבה ולא יודעת איך.

זה נקרא עומס מנטלי

יש לי כל כך הרבה דברים לעשות…

אפילו אם מתפנה לי שעה, או שלש שעות –

אני כל כך לחוצה, והכל יושב לי "על הראש" שאני לא יודעת מאיפה להתחיל, מה לבחור.

ואז אני הולכת למה שקל לי לעשות, למה שברור לי, או לפייסבוק…

ולא מצליחה להתקדם עם הדברים הגדולים והחשובים של העבודה והחיים.

בדיוק בשביל זה פתחתי את הסדנה לניהול זמן!

אנחנו נפגשות כל יום ראשון בבוקר – כשאני דוחסת בצורה הכי ממוקדת את כל הטכניקות הפרקטיקות והשיטות שצברתי וניסיתי לאורך השנים – עם הטיפים שלי של מה עובד ואיך בדיוק.

מה אנחנו לומדות

איך ייראו החיים שלך אחרי הסדנה?

מה את מקבלת בסדנה?

למה כדאי להירשם לסדנה?

הסדנה נבנתה במיוחד למי שרוצה תכלס, ולא רק לשמוע עוד הרצאת זום או וובינר.
את בוודאי יודעת – חומרים לא חסרים ברשת על ניהול זמן.מי שרוצה – אני יכולה לשלוח לה מאמרים, סרטים, ספרים ועשרות מאמרי "טיפים". 
אני פשוט יודעת ומאמינה שכל ההקלטות והשקפים שבעולם ששמורים לנו על המחשב – לא עוזרים לנו לקום ולעשות משהו חדש. כמעט כמעט תמיד – הליווי והביחד עושה את ההבדל. 
את לא לבד! יש איתך עוד קבוצה של נשים שעוברת את אותו תהליך למידה ואימוץ שיטות עבודה חדשות. ואני כאן – כדי לעזור לך להפיק מהסדנה את המקסימום.

תוכן הסדנה - מפגש אחר מפגש

במפגש תקבלי תשע שיטות יישומיות שיעזרו לך להתמקד בדבר שאת רוצה לבצע עכשיו, בלי שהסחות דעת והפרעות יוציאו אותך מריכוז. את לא צריכה את כל תשע השיטות – מספיקות לך שתים או שלש, אבל לכל אחת מתאימות שיטות אחרות. את תגלי מה הכי מתאים לך!

את בוודאי יודעת איך מרגיש עומס מנטלי. בפגישה הזו נבין מהם שלשת הגורמים שמייצרים עומס מנטלי ואיך אנחנו ויכולות להפעיל שיטת אירגון על כל הבלגן האדיר שבחיים ובראש שלנו. כתוצאה מזה נקבל שקט ובהירות.

נלמד איך לקחת את שיטת האירגון שאיתה סידרנו את החיים שלנו ולהבין איך אני מתכננת את הזמן שלי כדי להספיק מקסימום תוצאות במינימום זמן. איך בוחרים מה לעשות בכל זמן ואיך מייעלים את השימוש בזמן.

גם אם אנחנו מאורגנות – לפעמים יש דברים שפשוט לא בא לנו לעשות!!! אנחנו רוצות לרצות אבל מאד מאד לא בא לנו לעשות. במפגש זה נכיר ארבע קבוצות של שיטות להתמודד עם הדחיינות של עצמנו. התוצאה היא שנוכל למצוא דרכים לעקוף את המחסומים של עצמנו. 

אחרי שהחיים שלנו מאורגנים ואנחנו יודעות איך לתכנן ולבצע, ולהתמודד עם כל הכדורים שהחיים זורקים אלינו ועלינו – כדאי גם שנחליט בעצמנו לאן אנחנו רוצות להגיע. כדאי שתהיה לנו תמונת עתיד על החיים שלנו ועל הקריירה שלנו. ברגע שיש לנו תמונה כזו ל 5 או 10 שנים הבאות, נוכל להגדיר מטרות לשנה הקרובה – ומתוך זה פרוייקטים שנרצה לטפל בהם. 

איזה כיף! לא תאמינו איך תרגישו בסוף הסדנה. זה הזמן לשיתופים, חוויות, הישגים, וגם עוד סבב של שאלות ותשובות.

מי אני, ולמה אני מדברת על ניהול זמן?

נעים מאד! אני רחלי אבנר. בתפקידי העיקרי אני Distintuished Engineer and Site Architect של חברת Intuit בישראל, ובעברי ארכיטקטית מערכת בכירה בחברת SAP (אפשר להציץ בפרופיל הלינקדאין שלי).

אני אמא לארבעה ילדים  ותמיד עבדתי במשרה מלאה. כשהילדים היו קטנים אתגרי החיים היו גדולים מאד. הייתי כל הזמן עמוסה, כל הזמן עייפה, ועם רשימת מטלות ענקית, ורשימת רצונות ענקית עוד יותר.  הייתי אז ארכיטקטית מערכת צעירה, עבדתי משרה מלאה – ולא רציתי לווותר. 

אני הייתי נחושה בדעתי להצליח להתמודד בהצלחה עם הכל. הבנתי שהמפתח הוא להשתמש בזמן שלי בצורה יעילה כך שאספיק את כל מה שרציתי להשיג, למרות מגבלות החיים והעייפות הכללית.

פתחתי במחקר עומק, וקראתי כל ספר ניהול זמן שיכולתי למצוא. בדקתי וניסיתי כל תאוריה וכל שיטה, מצאתי מה עובד לי ובאיזה תנאים. 

הילדים שלי היום גדולים 🙂 היום אני מלמדת את הסדנאות לניהול זמן כדי לשתף את הידע והניסיון שצברתי, ולחסוך זמן לנשים אחרות. במקביל לעבודה שלי כארכיטקטית מערכת. אני בונה סדנאות מתוך היכרות עומק עם תפקידים טכניים ועם עולם הפיתוח. אני מנגישה לך את החומר בשפה שלך ועם דוגמאות וסיפורים שרלוונטיים אליך.

הנה מה שכתבו משתתפות המחזורים הקודמים:

מה אהבת בסדנה?

"אהבתי שזיקקת את התמצית של הרבה שיטות ניהול זמן אפקטיביות וחסכת לי לקרוא ספרים ארוכים וחופרים. וגם שנתת דוגמאות של איך זה משתלב בחיים שלך. הפך את זה ליותר מוחשי"

"אהבתי כל כך הרבה דברים, אבל הדבר העיקרי שהאהבתי, זה להרגיש נורמלית ולא כזאת עצלנית כמו שאני רגילה לתייג את עצמי"

"אהבתי את הכנות, את זה שחלקת שלא תמיד מצליח וזה בסדר, את ההכלה. זה הוריד מתחושת ההאשמה העצמית וה"אני לא מספיק" שאני בהתמודדות מתמדת איתה. בנוסף, את העצות הפרקטיות מהחיים ואת זה שחשוב ובסדר להתמקד בפרויקטי הבסיס."

מה השתנה כתוצאה מהסדנה?

"א. שיפור גדול בעומס המנטלי כתוצאה מניהול טבלה מרכזת (טרם השלמתי אותה, אבל מרגישה שעשיתי מגה פרוייקט שתכננתי לעשות כבר כשלוש שנים)
ב. מרגישה שיפור בניהול הלו"ז שלי
ג. מרגישה שיפור בתחושה האישית של שליטה \ סיפוק כתוצאה מ א+ב…"

 

"המסגרת של הסדנה עזרה לי בשמירה על שפיות יחסית- על לשים את עצמי ואת הבריאות קודם ולנסות לאזן. לקום מוקדם לנסות להספיק משהו עוד לפני שמארגנת ומפזרת את הילדים למסגרות- זה גרם לי להתחיל איתם את היום רגוע יותר. זה עזר לי להתעקש על ללכת לסטודיו ולחדר כושר להזיז את הגוף אם אני כל הזמן מול מחשב. זה עזר לי לתהליך של לבחור גם לאכול יותר דברים בריאים. זה עזר לי לבחור מה הכי חשוב לי כרגע, ואילו משאבים אני משקיעה בכל דבר."

 

"את רוב הדברים שדיברת עליהם בסדנה הכרתי, ובכל זאת הרגשתי שעברתי תהליך משמעותי. הייתי צריכה את המסגרת, את קבוצות העבודה, את השיתוף והשיח."

 

"אין לי ספק שאשפר את זה ואשתכלל בחודשים הקרובים בעזרת ההקלטות ואולי הייתי מפיקה יותר אם הייתי פנויה יותר, אבל אני שמחה שהצטרפתי בכל זאת כי זה לגמרי נתן לי תחושת שליטה שהעומס הולך להתכנס ושדברים יטופלו. כבר היום הספקתי לעשות דברים שכנראה אחרת לא הייתי מגיעה אליהם כי לא היה לי את רשימת המטלות והיום אני יכולה בקלות לבחור מהן כשיש לי זמן קצר פנוי."

 

"העומס המנטלי מאוד ירד, מצליחה להתמקד יותר (לא תמיד, אבל יש שיפור). הכל כתוב לי אז פתאום דברים שאני רוצה לקדם כבר הרבה זמן התחילו סוף סוף להתקדם"

למי הסדנה מתאימה בעינייך?

"האמת? לכל מי שרוצה לנהל את החיים שלו. להיות פרו-אקטיבי ולא רספונסיבי. אני חושבת שהקורס הזה הוא לא רק קורס ניהול זמן. הוא קורס ניהול חיים, או קורס קאוצ'ינג. ממש כך."

"לכל מי שצריל לג'נגל כמה תחומים עמוסים בחיים.. גם אצלי זה בעיקר העומס בחיים האישיים שמפריע לעבודה אז כל מי שמרגיש ככה גם."

" לכל מי שרוצה להיגמל מהכאוס"

"אני חושבת שזאת סדנה שרלוונטית ממש לכל אחד ואחת שרק רוצים לעשות סדר בחיים שלהם. כבר המלצתי לחברות "

הצטרפי למעל 120 בוגרות הסדנה! מהנדסות תוכנה, חומרה, מדעניות נתונים, ראשות צוותי פיתוח, חוקרות באקדמיה ונשים מעולמות הפארמה.

רוצה סדנה מוקלטת עכשיו!

כי טובה ציפור אחת ביד משתיים על העץ 🙂 

כי אני רוצה את הידע עכשיו

כי בכל מקרה לא מתאימה לי סדנת בוקר ביום ראשון ב 8:30

כי  יש לי תקציב התפתחות אישית שלא נוצל 🙂

מחיר הסדנה - 380 ש"ח

מעדיפה לחכות לסדנה בלייב...

הסדנאות החיות התקיימו בעבר בזום בימי ראשון ב 8:30 בבוקר. 

כרגע לא מתוכננת סדנה נוספת בלייב באותו פורמט. אבל אם את בכל זאת מעדיפה – הירשמי כאן לניוזלטר וקבלת עדכונים ותקבלי הודעה באימייל לגבי סדנאות הבאות מכל הסוגים.